رزرو استعداد یابی حضوری

مرکز رویش و شکوفایی استعداد روشا مستقر در مرکز نوآوری روان­شناسی دانشگاه تهران با نگاه بومی و رویکردی جامع در تلاش است خدماتی موثر و نقش آفرین در حوزه­های استعدادیابی، استعدادپروری و شتابدهی استعدادهای کودکان، نوجوانان و همه افراد و اقشار جامعه، با تکیه بر دانش روز و تجارب اساتید و صاحبنظران ارائه نماید.

در دپارتمان استعدادیابی، فرآیند مورد نظر با رویکرد ارزیابی چند وجهی و با بهره گیری از آزمون های مطرح و تایید شده در سطح بین الملل و سازمان نظام روان­شناسی ایران انجام می شود.

رویکرد ارزیابی چند وجهی که توسط متخصصان و اساتید مجرب در حوزه روان­شناسی کودک و نوجوان و رشد فردی در مرکز روشا طراحی شده است، توانسته نیمرخی کامل از وضعیت فعلی فرد ارائه داده و ظرفیت های وجودی او را بیشتر نمایان می سازد. 

در حال حاضر این فرآیند برای سه گروه سنی طراحی و آماده سازی شده و با استقبال بالایی به ویژه در دو گروه سنی اول و دوم روبرو شده است. گروه سنی اول شامل کودکان و نوجوانان 5 تا 11 سال تمام، گروه سنی دوم شامل نوجوانان 12 تا 15 سال تمام و گروه سنی سوم شامل افراد بالای 16 سال می باشد.

استعدادیابی حضوری در دو روز انجام می شود. در روز اول که مختص به تشکیل پرونده و اجرای آزمون ها می باشد، حضور یکی از والدین لازم بوده و کودک یا نوجوان بسته به رنج سنی 4 تا 6 آزمون را انجام می دهد. در روز دوم که پس از هماهنگی زمانی می باشد، جلسه مشاوره با مشاوران مجموعه، از اعضای هیات علمی دانشگاه های تهران و شاهد، در راستای ارائه نیمرخ و نتایج و ارائه پیشنهادات و پاسخ به سوالها انجام خواهد پذیرفت.

مجموعه روشا در تلاش است این امکان را برای همه فرزندان و خانواده هایشان فراهم کند تا با شناخت کامل و تخصصی و دقیق بتوانند مسیر صحیح تری را در زمینه تحصیلف شغل و یا فعالیت های دیگر برنامه ریزی کنند. از این که در انجام این رسالت در کنار ما هستید مسروریم.

برای رزرو جلسه استعداد یابی ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید یا در سایت ثبت نام کنید

فرم مشاوره حضوری

لطفا فرم زیر را به دقت پر کنید

آدرس دفتر مرکزی : تهران بخش مرکزی ، شهر تهران، محله شهرآرا ، خیابان شهید کبیری پور ، خیابان دکتر محمدعلی کاردان ، پلاک 0 ، مرکز نوآوری دانشکده روانشناسی تربیتی دانشگاه تهران ، طبقه همکف

تلفن دفتر مرکزی : 02128429445

آدرس پست الکترونیکی دفتر مرکزی : [email protected]