سرویس ها


ثبت نام در وبینار ها و سمینار های روشا

درباره ثبت نام در وبینار ها و سمینار های روشا


شما با استفاده از این سرویس میتوانید به تمام وبینار ها و سمینار های برگزار شده توسط روشا و مرکز نوآوری دانشکده روانشناسی  و علوم تربیتی دانشگاه تهران دسترسی داشته باشید.
تلاش روشایار در این سرویس آن است که با حضور مجرب ترین اساتید حوزه استعدادیابی و روانشناسی به والدین برای کمک به انتخاب مسیر فرزندانشان کمک کند. مطالب تدریس شده در این دوره ها برگرفته از جدیدترین منابع علمی و به روز ترین روش های مطالعاتی دنیاست. در این دوره ها تلاش می شود تا با بهره مندی از اساتید مجرب و متخصصین حوزه روانشناسی و آموزش و با بهره مندی از تجربیات کشورهای پیش رو در زمینه آموزش همچون فنلاند، سوئد، آمریکا، نروژ و ... گامی موثر در ترسیم آینده ای هدفمندتر و روشن برای خود و فرزندانمان برداریم.

دوره ها


وبینار استعدادیابی هنری

وبینار استعدادیابی هنری با حضور:
دکتر زهرا نقش، دکتری روانشناسی و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و صاحب نظر در حوزه استعدادیابی کودک و نوجوان و دکتر سوسن تقی پور رئیس دانشگاه علمی کاربردی واحد فرهنگ و هنر تهران، بنیانگذار اولین ارکستر دانشجویی و مدیر مرکز نوآوری سیموتک 

در این وبینار با لزوم اهمیت استعدادیابی هنری کودک و نوجوان و همچنین چرایی و چگونگی مدیریت استعدادهای هنری آشنا میشوید.
یکشنبه نهم خرداد ساعت 18 الی 20
مبلغ سرمایه گذاری 100هزارتومان
لینک ورود به وبینار چندساعت قبل از شروع به شماره ای که در سامانه ثبت کرده اید واتس اپ و پیامک خواهد شد.
لطفا در وارد کردن شماره تماس دقت فرمایید و در صورتی که لینک را تا یک ساعت قبل از وبینار دریافت نکردید با شماره پشتیبانی 09124582743تماس  حاصل فرمایید.

قیمت(ریال):1,000,000
تاریخ برگزاری:1400/3/9
مخاطبین:کلیه والدین

وبینار استعدادیابی کارآفرینی

وبینار استعدادیابی کارآفرینی با حضور:
دکتر زهرا نقش، دکتری روانشناسی و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و صاحب نظر در حوزه استعدادیابی کودک و نوجوان دکتر امیرحسین اسدی کارآفرین و مدیرعامل بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی ، داور برنامه میدون شبکه سه سیما شما در این وبینار با لزوم اهمیت استعدادیابی کودک و نوجوان و همچنین چرایی و چگونگی ایجاد تفکر کارآفرینی برای کودکان و نوجوانان آشنا میشوید.
دوشنبه سوم خرداد ساعت 18 الی 20
مبلغ سرمایه گذاری 100هزارتومان
پس از ثبت نام از پشتیبانی با شما برای سایر هماهنگی ها تماس گرفته خواهد شد..

قیمت(ریال):1,000,000
تاریخ برگزاری:1400/3/3
مخاطبین:کلیه والدین