تیم روشا

ناصر هاشمی

ناصر هاشمی

من ناصر هاشمی، دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی با 15 سال سابقه مدیریتی و آموزشی و همکاری با وزارت بازرگانی، سازمان فنی و حرفه ای، جهاد دانشگاهی  و در حال حاضر افتخار همکاری در مجموعه رشد و شکوفایی استعداد روشا در سمت مدیر امور داخلی و روابط عمومی رو دارم.

فاطمه ابدی

فاطمه ابدی

من فاطمه ابدی، دانشجوی دکتری رشته برنامه ریزی درسی در دانشگاه تهران هستم. همچنین حدود چهار سال هست که در دانشگاه تهران و دانشگاه فرهنگیان تدریس میکنم و سابقه همکاری با لرنیتو، یکی دوتا استارتاپ و در حال حاضر افتخار همکاری در مجموعه رشد و شکوفایی استعداد روشا در سمت مسئول تیم تحقیق و توسعه رو دارم.

زینب جوادیان

زینب جوادیان

من زینب جوادیان، دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی حقوق در دانشکده‌ی حقوق دانشگاه تهران مرکز هستم. با ۸ سال سابقه‌ی کاری در حوزه‌های مختلف مرتبط با کودک و نوجوان، از جمله: مدیریت اجرایی جشن‌ها و مراسم کودک در ان‌جی‌او های دانشجویی، اموزگاری پایه‌ی سوم ابتدایی، آموزگاری هنر و خلاقیت به کودکان، مدیریت اجرایی طرح ملی دارکوب (صفرتایک) و مدیریت داخلی و اجرایی شهر مشاغل برج میلاد. و در حال حاضر افتخار حضور در مجموعه رویش و شکوفایی استعداد روشا در سمت مدیریت کنترل پروژه‌ رو دارم.

مریم رییسی

مریم رییسی

من مریم رئیسی، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی از دانشگاه الزهرا و علاقمند به مطالعات در حوزه استعدادیابی و کودکان و هستم.  مسئولیت من در مجموعه روشا تولید محتواهای متنی و مطالعه و بررسی در زمینه فعالیتهای در حال انجام در حوزه استعدادیابی در داخل و خارج کشور است. در حال حاضر در سمت کارشناس تولید محتوا در مجموعه روشا رو دارم.

مریم سارخانی

مریم سارخانی

من مریم سارخانی،دانش آموخته رشته حسابداری هستم. تحصیلات آکادمیک من در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی بوده است. در حال حاضر افتخار همکاری با مجموعه رشد و شکوفایی استعداد روشا در سمت حسابدار رو دارم.

امیر حسین سحرخیز

امیر حسین سحرخیز

من امیرحسین سحرخیز عربانی هستم. دانشجوی فوق لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر، گرایش نرم افزار در دانشگاه پیام نور  و علاوه بر کار به صورت فریلنس در حال حاضر در مجموعه رشد و شکوفایی استعداد روشا به عنوان برنامه نویس وبسایت فعالیت میکنم.

عاطفه کبیری

عاطفه کبیری

من عاطفه کبیری، دانش آموخته ی هنرهای نمایشی هستم. تحصیلات آکادمیک من در مقطع کارشناسی در رشته ی ادبیات نمایشی در دانشگاه هنر تهران و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی نمایش عروسکی در هنرهای زیبای دانشگاه تهران بوده است و در حال حاضر به عنوان مدیر روشا تاک در مجموعه رویش و شکوفایی استعداد روشا فعالیت میکنم.

مهشاد حسنی

مهشاد حسنی

من مهشاد حسنی، دانش‌آموخته کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه تهران جنوب و علاقمند به حوزه استعدادیابی و کودکان هستم. در حال حاضر افتخار همکاری با مجموعه رویش و شکوفایی استعداد روشا در سمت پشتیبانی رو دارم.

رامین شهبازپور راسته کناری

رامین شهبازپور راسته کناری

من رامین شهباز پور راست کناری و دارای دیپلم کامپیوتر هستم. سابقه فعالیت در شرکت کیک آشنا، دامپزشکی دانشگاه تهران در بخش پذیرش، شرکت کوکاکولا و در حال حاضر در بخش خدمات مجموعه رویش و شکوفایی استعداد روشا هستم.

فاطمه وفایی

فاطمه وفایی

من فاطمه وفایی، دانش آموخته رشته زیست شناسی، علاقه مند حوزه استعدادیابی در تمامی گروه های سنی هستم. در حال حاضر در مجموعه رشد و شکوفایی استعداد روشا در سمت پشتیبانی مشغول به کار هستم.

بهاره صفر زاده

بهاره صفر زاده

من بهاره صفرزاده .دانش آموخته رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری. تحصیلات آکادمیک من در  مقطع کارشناسی در دانشگاه خوارزمی بوده است و سمت من در مجموعه رویش و شکوفایی استعداد روشا مسئول دفتری هست.