پکیج ارزیابی ویژه 4 ماهگی تا 3 سالگی

برای دوستان خود ارسال کنید

توضیحات


پکیج حاضر شامل 19 آزمون غربالگری از 2ماهگی تا 60 ماهگی (5 سالگی) می باشد.
شما در این پکیج ضمن دسترسی به آزمون استاندارد غربالگری شناختی فرزند خود و تحلیل مکتوب و معتبر زیر نظر اساتید هیئت علمی دانشگاه،با انجام هر آزمون (دو ماه یکبار) با یک مشاور و روانشناس به مدت چهل دقیقه مشاوره خواهید داشت.
خرید این پکیج برای شما 30 درصد ارزانتر از خرید تکی آزمون هاست.
درصورتی که فرزند شما سنی ما بین این پکیج را دارد با تماس پشتیبانی می توانید آزمون های متناسب سن را تا سقف 19 آزمون یا خدمت جایگزین دریافت نمایید.

والدین گرامی، وضعيت زندگي در طول دوران شيرخواري و ابتداي كودكي تأثير قابل توجهي بر تكامل كودك دارد. شيرخواران و كودكاني كه داراي مشكلات فيزيكي ( جسماني ) يا محيطي هستند براي آن كه تكامل مطلوب و مناسبي داشته باشند نيازمند توجه ويژه اي هستند. اين كودكان نسبت به ساير اطفال بيشتر به اختلالات تكامل يا تأخير تكامل دچار مي شوند و اين امر خود زمينه ساز بروز انواع و درجات مختلفي از معلوليت هاي حركتي، ذهني، گفتاري، شنوايي و بينايي در آن ها مي شود. براي پيشگيري از اين امر لازم است با تشخيص زودرس مشكلات آن ها و انجام مداخلات بموقع، از بروز تأخير يا اختلال تكامل جلوگيري كنيم. هدف ما در ارزیابی پیش رو، اين است كه با بهره­ گیری از دانش روز دنیا و يك برنامه غربالگري مناسب، كودكاني كه روند تكاملي غيرطبيعي دارند را سريع تر تشخيص دهيم تا بتوان با مداخله به موقع در جهت اصلاح يا كاهش مشكلات اين كودكان گام برداريم و نهايتاً از بروز معلوليت پيشگيري كنيم. 


مخاطب 2 ماهگی تا 3 سالگی
قیمت 27,240,000 ریال