پکیج استعدادیابی ویژه 5 تا 11 سال تمام

برای دوستان خود ارسال کنید

توضیحات


در این خدمت:
کلیه آزمون های استاندارد متناسب با شرایط سنی کودکان و نوجوانان 5 تا 11 سال تمام، به علاوه تحلیل مکتوب و معتبر زیر نظر اساتید هیئت علمی دانشگاه،یک جمع بندی با مهر عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و کلینیک روانشناسی به همراه یک مشاوره تلفنی چهل دقیقه ای توسط روانشناس و مشاور خواهید داشت.

این پکیج استعدادیابی متناسب با شرایط سنی کودکان و نوجوانان 5 تا 11 سال تمام، تهیه و تنظیم شده است. از ویژگی های منحصربفرد این پکیج می توان به ارزیابی چند مولفه ای (چندوجهی)، گزارش تفصیلی اختصاصی و مشاوره تلفنی اشاره کرد.

این پکیج استعدادیابی برای افرادی آماده شده است که امکان حضور در مرکز روشا و یا شهر تهران را ندارند و به راحت ترین شیوه آماده سازی شده است. پس از انجام تست ها که به صورت آنلاین در حساب کاربری و در بخش پکیج های من در اختیار شما قرار می گیرد، گزارشی تفصیلی با توجه به نتایج آزمون های شما توسط مشاورین مجموعه روشا آماده خواهد شد.

پس از آن یک تماس تلفنی با یکی از مشاورین مجموعه دریافت خواهید کرد که هدیه مجموعه روشا به شما خواهد بود.

مجموعه روشا در راستای مسئولیت اجتماعی و علمی خود تلاش کرده است تا امکان شناخت و رشد و پرورش استعدادها را برای تمام افراد در هر نقطه جغرافیایی فراهم کند.


زمان تقریبی 90 دقیقه
مخاطب 5-11 سالگی
قیمت 6,870,000 ریال

نظرات


برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

کتی ابدی

سلام ببخشید استعدادیابی غیرحضوری با حضوری تفاوتی داره؟

پشتیبان

با سلام خدمت شما دوست عزیز. قطعا در فرایند استعدادیابی حضوری مجموع شرایط و امکان مشاهده حضوری فرد و خانواده و در نظر داشتن جزئیات مختلف می‌تواند کمک شایانی به افزایش دقت نتیجه ارزیابی داشته باشد. اما عزیزان شهرستانی که به هر دلیل امکان هماهنگی و مراجعه برای استعدادیابی حضوری را ندارند نباید نگران باشند چون علاوه بر استعدادیابی غیرحضوری در سایت امکان شرکت در جلسات مشاوره آنلاین با متخصصین مجموعه وجود دارد که تا میزان بالایی نیاز به مراجعه حضوری را پوشش خواهد داد.