پکیج استعدادیابی غیرحضوری ویژه 5 تا 11 سال تمام

برای دوستان خود ارسال کنید

توضیحات


انسان به عنوان يكي از پيچيده ترين مخلوقات عالم هستي، داراي قابليت ها، استعدادها و گونه هاي رفتاري متفاوتي است كه شناسايي، مطالعه و بهبود اين ويژگي هاي ذاتي راهگشاي موفقيت و جهت گیری آینده تحصيلي و شغلي افراد خواهد بود. شناسایی درست استعداد، انسان را در انتخاب‌های مهم زندگی یاری خواهد نمود.
"به جای آنکه به انتخاب های رایج در جامعه فکر کند، به انتخاب مناسب برای خود فکر خواهد کرد".
ما در روشا با استفاده از ابزارهای کاملا تخصصی و معتبر بین المللی اقدام به ترسیم نیم رخی از استعداد فرزند دلبند شما خواهیم نمود. در این فرآیند حضور حداقل یکی از والدین الزامی است زیرا تکمیل برخی از پرسشنامه ها و همچنین مصاحبه با والدین یکی از اجزای اصلی این فرآیند خواهد بود.


زمان تقریبی 90 دقیقه
مخاطب 5-11 سالگی
قیمت 2,670,000 ریال

نظرات


برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

کتی ابدی

سلام ببخشید استعدادیابی غیرحضوری با حضوری تفاوتی داره؟

پشتیبان

با سلام خدمت شما دوست عزیز. قطعا در فرایند استعدادیابی حضوری مجموع شرایط و امکان مشاهده حضوری فرد و خانواده و در نظر داشتن جزئیات مختلف می‌تواند کمک شایانی به افزایش دقت نتیجه ارزیابی داشته باشد. اما عزیزان شهرستانی که به هر دلیل امکان هماهنگی و مراجعه برای استعدادیابی حضوری را ندارند نباید نگران باشند چون علاوه بر استعدادیابی غیرحضوری در سایت امکان شرکت در جلسات مشاوره آنلاین با متخصصین مجموعه وجود دارد که تا میزان بالایی نیاز به مراجعه حضوری را پوشش خواهد داد.