درباره ما


آیندتو حک کن

مرکز توسعه کسب و کار روشا از فروردین سال 1400 با کسب مجوزهای لازم و استقرار در مرکز نوآوری دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، با حضور معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جناب آقای دکتر ستاری، فعالیت خود را در دو حوزه تخصصی مشاوره کسب و کار و رویش و شکوفایی استعداد، متناظر با اهداف مرکز نوآوری آغاز نمود.

این مرکز با بکارگیری جدید ترین و معتبرترین روش ها و ابزارهای سنجش استعداد و همچنین با بهره گیری از دانش و تجارب اعضای محترم هیئت علمی در جهت مهارت آموزی، مشاوره، استعدادیابی، استعدادپروری و توانمندسازی کودک و نوجوان، در تلاش است با رویکرد بومی خدماتی نوینی را به صورت حضوری و غیرحضوری به جامعه مخاطبین اعم از دانشجویان، خانواده ها و دیگر اقشار جامعه ارائه نموده و زمینه ساز رشد و بالندگی نسل های آینده کشور را فراهم آورد.

همچنین از دیگر خدمات مرکز توسعه کسب و کار روشا، شناسایی، شتابدهی، تجاری سازی ایده ها، مشاوره کسب و کار و همچنین حمایت از کسب و کارهای نوپا است. در همین زمینه، مرکز نوآوری و توسعه کسب و کار روشا مفتخر است با بهره گیری از تیمی حرفه ای و همچنین مشاوره اساتید و صاحبنظران حوزه کسب و کار فرصتی بی نظیر در جهت کسب تجربه و نگرش عمیق، توسعه و موفقیت نوآوران را فراهم آورد.

مزایا

  • استقرار در مرکز نوآوری روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران
  • مشاوره توسط اساتید هیئت علمی دانشکده روانشناسی تهران
  • استفاده از به روز ترین و معتبرترین روش ها و ابزار های سنجش و ارزیابی
  • ارائه خدمات به صورت حضوری و غیر حضوری
  • پشتیبانی آنلاین